Нужна помощь

Приєднююсь. Хороша ідея.
Але можна простіше зробити.
Достатньо одної функції, скажімо @Map.Object[N].Add Kadastr Vectorized, яка б робила векторизацію по кададстровій карті під певним об’єктом (чи його центром).
Просо взяв створив точку в потрібному місці і командою @Map.Object[N].Add Kadastr Vectorized зробив векторизацію ділянки на Кадастровій карті під під нею. Або виділив суміжник і командою @Map.Object[N].Add Kadastr Vectorized отримав дані сусідньої ділянки, адже центр суміжника частіш за все припадає саме на суміжну ділянку. А якщо не припадає - то вже б щось придумали.

Дуже потрібна функція, яка відкриває багато можливостей.

Доброго дня.

Помітив наступну незручність при роботі в стерео режимі використовуючи стереоскоп (19’’) і монітор (24’’):
Положення вказівника миші після виходу зі «ЗБІР»(F9) стрибає на центр робочої області. Якщо знову натиснути (F9), то марка переміщається на положення вказівника миші.
При використанні стандартного монітора (19’’) цієї проблеми не помічав.
Хочеться узгодженості переміщення марок з настройками файлу Monitor.ini.

Якимось чином в програмі, коли файл ХМЛ із угіддями за старою класифікацією вони все одно відображаються згідно нової. Вони якось “на льоту” конвертуються для відображення в Digitals? Не знаю, для чого це зроблено, але це викликає незручність. Щоб побачити які у файлі ХМЛ угіддя (старі чи нові) доводиться відкривати його в блокноті. Як це можна відключити?

І цікаво, що при збереженні ХМЛ, вони все одно залишаються згідно старої класифікації (хоч відображаються згідно нової:)))

Чому
Що робити

Не повинно такого бути, перевірьте ще раз.

Добрый вечер всем. Подскажите пожалуйста. Пытаюсь подписать мосты сложной подписью, но при подписывании “тире” вторая надпись переноситься ниже.
вот пример:

=P[ID1010]

=P[ID2][b]-[/b]=P[ID11]


=P[ID12]

![мостов.jpg|172x206](upload://cErFFLHVNqBGrlkrzlQGZt3Lhfe.jpeg)

=P[ID1010]

=P[0]-=P[-1]


=P[-2]

Спасибо!!!

доброго дня підкажіть як в шаблон DMT створити таку таблицю?

Вставит-таблица-координати … вибирайте що треба
Або з ін4 в генераторі отчетов є каталог координат. або неполініться пошукайте на форумі шаблони

Доброго дня шановні розробники вчасності Dmitry_Zolotar підскажіть чи можливо в Діджиталі зробити в параметрах а саме в атрибутах шрифта текстові ефекти як у Word, типу підсвітка тексту, контур тексту щоб на карті написи і текст можна було зробити більш ефектним, приклади прикріпляю. Дякую за відповідь!
.jpg
.jpg

В менеджері параметрів для відповідного параметра встановіть стиль лінії “Кайма” та інший, ніж у шрифта колір. Товщина лінії задає товщину кайми.

Дуже дякую я не знав цієї функції супер!!!

При попытке открыть таблицу в чертеже появилсь надпись:
Ошибка запуска OLE-сервера (Excel. Sheet.:sunglasses:
Раньше такого никогда не было.
Помогите разобраться.

  1. Вопрос по форуму: Как убрать “достигнут максимальный общий размер ваших вложений”?
  2. Вопрос по программе: Функция “Карта-Система координат”, как в окне поменять местами координаты из исходной в новую проекцию. У кого то видел прям в окне кнопка была (на вид - как реверс в “Правке”), у меня такого нет. приходиться вручную печатать

Изменили лимит, пробуйте.

Не было вроде такого.

как заменить координаты X на коорд. Y. и наоборот. файлы с базы MapInfo, в них координаты наоборот.

Сервіс>Налаштування>Читання>MapInfo>Міняти місцями XY

Всё включил, координаты местами не поменялись. Прилагаю файл координат. Подскажите… кажется я что то упустил. И сохранял, и заново открывал…
.rar (1.02 KB)
.jpg

Десятковий розділювач у файлі - крапка. Пробував як через транслятор в shape, так і прямо в Digitals - міняє місцями як має бути.

Добрый день. Подскажите пожалуйста.
Есть замкнутый контур, на пример “рілля” необходимо вынести подпись в шахматном порядке ну скажем через 70 м. параметра “Пояснювальний напис”. Как это сделать???
Спасибо!