Шановні розробники, створіть функію яка б змінювала масштаб карти. Я навіть назву їй вигадав - Map.Scale ![]()
Спробуйте так:
@Map.SetProperties Новий_масштаб
А можно ли сделать чтобы при использовании SendChars и диалогового окна - это диалоговое окно визуально не будет отображаться? Вроде была такая функция, но не могу найти.
Шановні розробники, підкажіть чи є така функція яка будує лінію між двома заданими точками? Якщо ні створіть будь-ласка наступне; Обираємими є точки підписи яких винесені на карту. Наприклад на карті винесенні підписи точок:S1,S2…,1,2,3… і треба зєднати лінією точки S2 та 3.
Map.BuildLine 1|S2|3
де 1 - порядковий номер шару яким буде будуватися лінія.
Дякую!
Такі функції існують.
Спочатку отримуємо координати наших точок
$T1=@Map.SelectedObject
$K1=@Map.Object[$T1].GetMinMax
$X1=@StringPart 1 $K1
$Y1=@StringPart 2 $K1
Координати другої точки можна отримати за допомогою циклу, який перераховує потрібні вам точки
Потім створюємо новий об’єкт
$Object=@Map.NewObject ID10000
Задаємо координати точок об’єкта
@Map.Object[$Object].AddPoint $X1 $Y1
@Map.Object[$Object].AddPoint $X2 $Y2
Ну і, обов’язково, обновляємо карту чи об’єкт
@Window.Refresh
Розпакуйте вкладений файл в папку Digitals\Library
Користуватись скриптом якось так:
$MapObject1=3
$MapObject2=5
$Layer=1
$LineMO=%Library.CreateLine $Layer $MapObject1 $MapObject2
$Message=Створено відрізок № $LineMO (шар: $Layer) між першими точками об’єктів $MapObject1 та $MapObject2.
@if $LineMO<1 then @Break Помилка блаблабла
@Dialog.Message $Message
Дякую за відповіді. Спробував двома варіантами. Так як пропонував Dmitry_Zolotar вийшло те що я і хотів. Та й за скриптом fendak теж, але щось я мабуть не врахував бо виходить наступне: лінія будується, але разом з нею ще якась)
Функція @Map.NewObject автоматично створює першу точку з нульовими координатами. Щоб цього не було, треба після того, як добавили дві потрібні точки, видаляти першу
@Map.Object[$Object].AddPoint $X1 $Y1
@Map.Object[$Object].AddPoint $X2 $Y2
@Map.Object[$Object].Delete 1
fendak дякую за роз’яснення, тепер працює)
Не працює WIN+Space в Digitals XE, для програми GedTools, щоб відкрилось меню, хоча в старих версіях *2011 року все працює. Перевіряв на Windows 7 x64. При відключених комбінаціях WIN key. koring теж це підмітив тут
Прошу розробників врахувати комбінацію WIN+Space в Digitals XE для програми Gedools.
Доброго дня усім.
Хочу запитати у розробників, чи не складно додати наступну скриптову функцію: @Map.Layers.SortBy Attribute(ID/Name/NameWithoutCode/Count) ![]()
Вказана функція мала б сортувати шари в списку шарів карти (прошу не плутати з сортуванням об’єктів у карті за списком шарів), де Attribute - атрибут шару, по якому сортуватимуться шари у менеджері шарів.
От є у мене причина: якщо в карті-1 сортувати список шарів за зростанням ID - заміна шаблону (з функцією @Map.ReplaceTemplate Filename) на шаблон карти-2, в якій сортовано список шарів за зростанням ID, працює нормально; якщо в карті-1 сортувати список шарів по імені - заміна шаблону спричинює заміну значення одного з параметрів на значення іншого параметра. Мені, щоб розібрати причину, треба пару днів заново розбирати скрипт на 230 рядків (сильно він “закручений”, а писався років пару тому).
Прошу шановних розробників. Якщо не складе великих зусиль ![]()
Функция @Map.Layers.SortBy ColumnName - чемно дякую розробникам за підтримку.
Вибачте за нав’язливість. Трохи не так працює функція @Map.Layers.SortBy ColumnName як сортування в ручному режимі у менеджері шарів. Застосування функції спричинює зміну шарів об’єктів карти. Ймовірно, віднесення об’єкта до шару в карті відбувається за порядковим номером шару в списку шарів. Таким чином, якщо шар з порядковим номером 26 до сортування був “Зображення”, то після сортування шар з порядковим номером 26 став “Яри”, і всі об’єкти з шару “Зображення” стали в шарі “Яри”.
Ще раз дякую за підтримку.
Виправлено
Шановні розробники програми, чому б не добавити хоча б скриптову функцію, якою можна відкривати як растр карти OpenStreetMap?
Ну дуже потрібно. Там нанесені всі вулиці, номери будинків. Це дуже зручно для того, щоб знімати накладки. А з карт гугле, бінг і яндекс толку не багато.
Якщо не можна добавити цю карту у перелік звичайних растрів, які завантажуються з інтернету, то добавте можливість це робити хоч якось.
Приєднуюсь до Миколи. Карти OpenStreetMap дуже потрібі !!!
Якщо можливо добавити 20 рівень Гугла та яндекса. З повагою, дякую.
Нова версія програми зкачує 20 рівень з Гугла та Яндекса
Зверніть, будь-ласка, ще увагу. Якщо завантажувати растр з інтернету на одній вкладці, а потім перейти на другу, то збиваються тип карти і система координат. Це викликає постійно незручності і просто дістає. Кожен раз заново доводиться знов вибирати потрібну карту і систему координат.
Было бы неплохо добавить экспорт в растр с 20 уровнем увеличения.
Чи можна, будь-ласка, додати скриптову функцію @Map.Layers.Refresh, яка б оновлювала перелік шарів у списку шарів на вкладці “збір”, “правка” ![]()
Після застосування @Map.Layers.FindOrCreate ID [CopyFromID] - створення шару якщо такого немає в карті та побудови об’єкта в цьому шарі, поки не відкриєш менеджер шарів, список шарів на вкладках “збір” або “правка” явно обманює користувача, мовляв шар активного об’єктаCopyFromID а не ID;
Після застосування @Map.ReplaceTemplate Filename - приєднання шаблону до карти, поки не відкриєш менеджер шарів, в списку на вкладках “збір” або “правка” шар активного об’єкта не відповідає фактичному шару об’єкта.
Впевнений, що така ситуація спричинена тим, що будь-яка характеристика об’єкта (атрибути шару, перелік доступних параметрів, атрибути параметрів, призначений умовний знак) прикріплена до порядкового номера шару в списку шарів. Порядкові номера шарів у списку міняються при зміні шаблону. Чи я помиляюся?
Дякую.