Пожалуйста добавьте порядковый номер параметра для поиска в списке.
Последнее время всё чаще начал этим функционал пользоваться, не хватает номера для быстрейшего поиска. Просто карты или базы разные бывают и параметры соответственно тоже, также как и информация в них. В общем проще визуально по номеру найти чем по названию.
[attachment=0].jpg[/attachment]
Есть предложение изменить вид открытых файлов в программе, а именно их название и вкладка.
Может их размер стоит сократить и зафиксировать какой то константой, как в браузерах.
Просто есть карты с коротким названием и длинным. и поэтому размер их вкладки зависит от длины имени (не логично).
Чи можна додати скриптову функцію, яка б приховувала/показувала користувацькі панелі інструментів?
Тобто, чи можна якось отримати доступ до галочок в меню Вікно, які стоять навпроти користувацьких панелей?
Адже, доступ до галочок інших команд, наприклад Растр | Негатив є. А до галочок користувацьких - ні. Ці команди чомусь просто зникають після додавання їх у скриптове вікно.
Було б зручно, маючи на панелі інструментів тільки одну кнопку, включати/виключати велику панель інструментів, яка заважає, коли постійно включена. Або тільки кілька кнопок для кожної групи операцій і включати ту панель, яка потрібна для певного виду робіт.
Чи, можливо, простіше додати в програму постійне зчитування вмісту 6-го рядка файлів .tlb?:
ShowHeader=0
Left=0
Top=83
Width=40
Height=600
Visible=1
Бо міняючи це значення за допомогою текстових списків, воно вступає в дію тільки після перезапуску програми.
Добрий день.
Дуже потрібна кнопка яка буде визначати площу перетину помічених (або хоча б ВСІХ) обєктів шару Х з обєктом шару У і заносити результат в дескриптор N.
Буду вдячний за будь яку допомогу.
У разі, якщо на державну реєстрацію подається земельна ділянка, яка вперше формується за рахунок земель державної або комунальної власності та на яку не було раніше правових документів - форму власності взагалі не ставимо (але обов’язково залишаємо сам блок з тегами OwnerShipInfo/Code)
В разі, якщо земельна ділянка вже мала державний акт як приватна власність, то ставимо код 100 Приватна
Якщо був договір оренди чи постійне користування - 200 Комунальна чи 300 Державна
Але проблема в тому, що Digitals, коли форму власності стерти, після збереження XML постійно повертає в параметр форми власності 100 Приватна власність. Чи можна зробити, щоб після збереження тег OwnerShipInfo/Code залишався порожнім?
При чому має бути обов’язково у такій формі:
Якщо поставити
то НКС видає критичну помилку:
[Критична] Невірний формат даних
Ще на етапі завантаження файла.
Це відбувається у випадку наявності файла Digitals\Templates\XML.csv та наявності у цьому файлі строки “7000512 100 Приватна власність”.
06.08.2018 внесли відповідні зміни у програму.
Ууухх… що вони там вживають? Два роки тому вимагали не створювати пусті теги, тепер навпаки. Кадастрового номера ділянки це не стосується?
Внесемо зміни щодо відповідності нормативним-правовим актам… перепрошую, балачкам на “селекторах”.
повідомлення в НКС :
Надаємо додаткові роз’яснення стосовно заповнення поля “Форма власності” у обмінному файлі. У разі визначеної форми власності у обміннику проставляється код відповідно класифікатора: 100,200,300
100
Якщо ж форма власності не визначена- поле залишити пустим!!!
Пробіли, будь-які інші знаки, видалення поля взагалі буде вважатись критичною помилкою!
Додатково роз’яснюємо і нагадуємо, що на 5 етапі Перевірка документації надається Перелік зауважень щодо валідності XML. Перегляд вказаних зауважень є обов’язковим для кадастрового реєстратора. У разі появи помилок при внесенні обмінного файлу до бази даних і некоректного формування відомостей у Поземельній книзі, необхідно виправляти обмінний файл відповідно до встановлених вимог.