Создание скриптов для обработки событий

Доброго дня розробникам.

Хочу підняти питання обробки подій “вирізати точку/точки з об’єкта” і “вставити точку в об’єкт”, що колись звучало в темі запиту на функцію. Тепер, мабуть було би добре додати окремі скриптові функції:
%Events.OnPointInsert та %Events.OnPointsClear :question: