через HDMI не вдалося підключити та отримати 3D на 120hz. пише що не має драйверів для приймача. І до речі передача 120hz починається з версії HDMI 1.4b. А при підключенні через DVI є 120hz але не йде сигнал на приймач.
Вітаю.
Не працює стерео на ОС Windows 10 (окуляри OpenGL +nvidia quadro 4000+стереомонітор).
Окуляри “мигають”, Digitals стерео запускає (F9), а самого стерео немає. Об’єкти не об’ємні, а просто знімок. Висоту марки задавав таку, як на місцевості ±. І налаштування відеокарти перепробував різні. Пробував стереопари зроблені різними камерами. Нічого не виходить.
Можливо хтось мав таку проблему та знає як запустити стерео??
Після апдейту Creator Update 1703 на Windows 10 не працює у віконному режимі Quadbuffered stereo. Проблема стосується не лише Digitals. На даний час проблема вирішується переходом на Windows 7.
Доброго дня. Потрібно зібрати комп для обробки аерофотознімків з БПЛА та для роботи в стерео в Digitals, бюджет 50тис. Для роботи в Digitals потрібно відеокарта Quadro. Хтось може посовітувати оптимальні конфігурації на цей бюджет?
Якщо до монітора не йдуть спеціальні окуляри, то потрібен ще NVidia 3D Vision kit.
P.S. H-interlace монітори вже не виробляють, але можна знайти used. У такому випадку немає потреби в професійній відеокарті та й окуляри дешевші, підійдуть пасивні з найближчого 3D-кінотеатру.
Підкажіть чим замінити H-interlace монітор (Zalman M220W) якщо здохне?
Поради що до використання nvidia quadro залишаються актуальні? Чи можливо є інші шляхи?
Як зараз зробити це простіше, правильніше і не за всі гроші світу?