3D-мониторы и ноутбуки для Delta Stereo

через HDMI не вдалося підключити та отримати 3D на 120hz. пише що не має драйверів для приймача. І до речі передача 120hz починається з версії HDMI 1.4b. А при підключенні через DVI є 120hz але не йде сигнал на приймач.

А есть ли поддержка 3д очков со встроенными lcd экранами (наголовный монитор)?
Нынче такое чудо становится все более доступно.

В режиме стереоскопа можно увидеть стерео на Oculus rift DK2, но работать ужасно неудобно, можно сказать невозможно.

Добрий день, а підкажіть які нові монітори з череcстрочним стерео
підходять для 3Д?

Нові моделі H-Interlace моніторів на ринку відсутні.

А монітори просто з IPS матрицею не підходять,там де є єфект 3д?

Доброго дня, розробники

Чи є можливість реалізувати правку об’єктів в режимі стерео при використанні очків OpenGL?

В режимі стерео ви можете міняти висоту найближчої точки виділенного об’єкта клавышою Z, та переміщувати її за допомогою клавіші X.

Дякую.
Ці функції відомі, але зовсім не зручні (рельєф, ортогональність об’єктів …).

А як ви бачите цю реалізацію, щоб було зручно?

Режим правка об’єктів зручно реалізовано при використанні стереоскопу.

Вітаю.
Не працює стерео на ОС Windows 10 (окуляри OpenGL +nvidia quadro 4000+стереомонітор).
Окуляри “мигають”, Digitals стерео запускає (F9), а самого стерео немає. Об’єкти не об’ємні, а просто знімок. Висоту марки задавав таку, як на місцевості ±. І налаштування відеокарти перепробував різні. Пробував стереопари зроблені різними камерами. Нічого не виходить.
Можливо хтось мав таку проблему та знає як запустити стерео??

Після апдейту Creator Update 1703 на Windows 10 не працює у віконному режимі Quadbuffered stereo. Проблема стосується не лише Digitals. На даний час проблема вирішується переходом на Windows 7.

Доброго дня. Потрібно зібрати комп для обробки аерофотознімків з БПЛА та для роботи в стерео в Digitals, бюджет 50тис. Для роботи в Digitals потрібно відеокарта Quadro. Хтось може посовітувати оптимальні конфігурації на цей бюджет?

  1. Будь яка прийнятна за ціною NVidia Quadro.
  2. 3D-монітор з частотою 120 Гц та більше.
  3. Якщо до монітора не йдуть спеціальні окуляри, то потрібен ще NVidia 3D Vision kit.

P.S. H-interlace монітори вже не виробляють, але можна знайти used. У такому випадку немає потреби в професійній відеокарті та й окуляри дешевші, підійдуть пасивні з найближчого 3D-кінотеатру.

Підкажіть чим замінити H-interlace монітор (Zalman M220W) якщо здохне?
Поради що до використання nvidia quadro залишаються актуальні? Чи можливо є інші шляхи?
Як зараз зробити це простіше, правильніше і не за всі гроші світу?