Колись десь читав, що можна якось збільшити використання програмою Digitals можливостей процесора і оперативки. Але зараз цього не знаходжу і не пам’ятаю, де це було.
А то в м мене процесор ніби потужний і оперативки багато, а Digitals їх не використовує в повній мірі. І при створенні Ортофото дуже довго думає.
Як і де налаштувати програму, щоб зробити її більш шустрою і продуктивнішою?