F3 при орієнтуванні растру

На форумі прочитав про спрощене орієнтування сканованих карт. Як я зрозумів потрібно при активному діалозі Absolute orientation startup натиснути кнопку F3 і кудись (???) ввести координати лівого нижнього кута карти.
Нажимаю F3 - нічого не відбувається. В чому можлива причина?

І ще - модуль Models у мене став англомовним, після того як я завантажив нову версію.

Выбираете режим Внешнее ориентирование, затем Карта, Выполнить.
Прежде чем начать регистрацию точек жмете F3, появляется диалог, куда внесете данные.
Далее регистригуете точки как обычно.

Попробував. Все вийшло. Дякую.
А з англомовним Моделс"ом що робити?

По поводу английского - вероятно проблема в том что вы используете украинский интерфейс.
Решение по данному вопросу выложил в соответствующую ветку.

дякую. Знову все працює :mrgreen:

Знову повернусь до спрощеного орієнтування.
По F3 потрібно задати координату однієї точки, а координати інших трьох вираховуються автоматом. Але реєструвати все рівно потрібно чотири точки.
Наприклад ми маємо відсканований трансформований план. Було б зручно привязати його за одну точку.
Пробував вставляти через Вставка/Растрове зображення… Але чомусь при виборі масштабу вставки 1:1 відстань між хрестами сітки не рівна 50 м (сканований лист 1:500). Можна ще після вставки використати інструмент Переміщення і посадити зображення на сітку. Але це знову ж таки реєстрація додаткових точок.
Питання таке: чи можна все таки привязати растр використовуючи одну точку?