Français

Поки роботи не густо, віришів попрацювати над своєю французькою і зробити “францизацію” інтерфейсу програми. Поки що готове тільки меню Файл і заголовки до меню.

Pourquoi pas? А як же “витягти ділянку в In4”? :smiley:

C’est pas grave :slight_smile:

Іноді французькі терміни “вбивають”. Наприклад “буфер обміну” - англ. “Clipboard” - фр. “Presse-papiers”. Прес-пап"є. :open_mouth: