Код Reports

Vikorystannya:=Param(‘00’);
if Vikorystannya=‘-’ then Vikorystannya:=‘Привіт як справи’;
if Vikorystannya=‘Будь який інший текст’ then Vikorystannya:=‘До побачення’;

Доброго дня!
Питання щодо правильності написання коду! та як правильно його оформити!

Vikorystannya:=Param(‘00’);
if Vikorystannya=‘-’
then Vikorystannya:=‘Привіт як справи’
else Vikorystannya:=‘До побачення’;

Не зовсім зрозуміло що саме потрібно, тому можливо так

Так, все підійшло! ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!!