Спочатку не в’їхав - відкриваю дома прогу (ключ на роботі): хотів хелп перед сном почитати :mrgreen: . А в групі меню Допомога новий пункт з красивою іконкою:
А в розділі нових можливостей програми команда не описана… ![]()
Спочатку не в’їхав - відкриваю дома прогу (ключ на роботі): хотів хелп перед сном почитати :mrgreen: . А в групі меню Допомога новий пункт з красивою іконкою:
А в розділі нових можливостей програми команда не описана… ![]()