Добрый день.
А как на счет шаблонов для новых госактов? Имеется в виду “Державний акт на право власності на земельну ділянку”, синенький такой.
Сканируйте бланк акта, и пришлите нам. Шаблон сделаем.
Постановление Кабмина №1019 от 19.11.2008 согласно которой заменяются бланки госактов на сайте Кабмина отсутствует. Если есть какие-либо нормативные, методические и т.п. документы касательно новых бланков, то их тоже можете прислать.
P.S. А бланки точно синенькие? Есть сведения что они желтые.
Отсканировал и отправил на help@vingeo.com
Вот и некоторые ссылки:
zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ … 9-2002-%EF
А эти пока еще в проекте, а жаль, потому что заполнять акты нужно уже сейчас.
dkzr.gov.ua/terra/control/uk … t_id=38306
dkzr.gov.ua/terra/control/uk … t_id=38306
dkzr.gov.ua/terra/control/uk … t_id=38306
Ну вроде бы наши должны выяснить в Держкомземе что и как заполнять. Когда - не знаю. Будет новая информация - напишу.
В принципе понятно и без методических указаний что и куда впечатывать, так что будет шаблон.
P.S. Странная ситуация, в одних областях уже есть новые бланки, в других ни слухом, ни духом.
Та есть вопросы:
- Зачем четыре строчки для ФИО (может на каждой впечатывать того кто написан под линией маленькими буквами).
- “Посада особи що здійснила реэстрацію” (печатать или потом вручную; Начальник, регистратор или еще когото).
- Зміст обмеження (обтяження) ?
- Дата і номер реєстрації обмеження (обтяження) ?
- Код ЄДРПОУ - две пустых клетки слева или справа ?
- Якщо спільна часткова власність без виділення конкретних меж ділянки ?
Список того что должно быть в этих строчках заключен в скобки, соответственно печатать в первой, если не хватает, то использовать дополнительные строки. Так было с актами на право постийного користування.
Добавив в папку Digitals\Lists файл-справочник, можно это дело решить
Код обмеження Зміст обмеження
ПРАВОВІ ОБМЕЖЕННЯ
1.1 зміна цільового використання
1.2 продаж земельних ділянок іноземним громадянам
1.3 дотримання режиму використання земель для охоронних і санітарно-захисних зон
1.4 заборона будівництва об'єктів
1.5 розробка корисних копалин (крім загально поширених)
1.6 використання особливо цінних земель методами і способами, які погіршують їх якісний стан
ЕКОЛОГІЧНІ ОБМЕЖЕННЯ
2.1 дотримання граничнодопустимих концентрацій хімічних, радіоактивних та інших шкідливих речовин у грунті
2.2 дотримання вимог екологічного зонування
АГРОТЕХНОЛОГІЧНІ ОБМЕЖЕННЯ
3.1 дотримання агротехнологічних вимог при сільськогосподарському виробництві
СПЕЦІАЛЬНІ ОБМЕЖЕННЯ
4.1 В ОХОРОННИХ ЗОНАХ ЗЕМЕЛЬ ПРИРОДООХОРОННОГО, ОЗДОРОВЧОГО, РЕКРЕАЦІЙНОГО ТА ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
4.1.1 здійснення зрошувальних, осушувальних та хімічних меліорацій
4.1.2 застосування засобів хімізації
4.1.3 здійснення будь-яких видів будівництва
4.1.4 проведення організованого відпочинку, туризму, мисливства і рибальства
4.1.5 здійснення механізованих транспортних робіт
4.1.6 проведення геологорозвідувальних і пошукових робіт
4.1.7 використання водних джерел в цілях зрошення та обводнювання
4.1.8 порушення грунтового покриву, будівництво об'єктів, санітарно-захисні зони яких будуть знаходитись в охоронних зонах або на територіях заповідних об'єктів
4.2 В ВОДООХОРОННИХ ЗОНАХ ТА ПРИБРЕЖНИХ СМУГАХ МАЛИХ РІЧОК ТА ВОДОЙМ
4.2.1 скидання забруднених стічних вод
4.2.2 будівництво тваринницьких комплексів та господарських дворів
4.2.3 застосування засобів хімізації сільського господарства
4.2.4 корчування деревно-чагарникової рослинності та дрібнолісся грунтозахисного в водоохоронного значення
4.2.5 будівництво баз відпочинку, стоянок автомашин, тощо
4.2.6 розміщення звалищ сміття, відходів виробництва
4.2.7 замивання та засипки заплавних озер і стариць
4.2.8 обробку землі на відстані ближче 3-х метрів від бровки русла
4.3 В САНІТАРНО-ЗАХИСНИХ ЗОНАХ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИХ СПОРУД І КОМУНІКАЦІЙ
4.3.1 будь-яке будівництво будинків і споруд
4.3.2 проведення гірничих, вантажно-розвантажувальних, днопоглиблювальних, землечерпальних, вибухових та меліоративних робіт
4.3.3 застосування виробничих і транспортних засобів висотою більше 4,5м
4.3.4 виконання земляних робіт на глибині більше 0,3м та планування грунту
4.3.5 застосування ударних механізмів та скидання важких предметів вагою більше 5 тонн
4.3.6 розміщення автозаправних станцій та інших сховищ мастил і палива
4.3.7 виконання сільськогосподарських робіт без погодження з експлуатаційними органами
4.3.8 влаштування звалищ
4.3.9 влаштування стадіонів, ринків, зупинок громадського транспорту
4.4 НА РАДІООАКТИВНО-ЗАБРУДНЕНИХ ТЕРИТОРІЯХ
4.4.1 застосування виробничих технологій, які не відповідають нормам радіаційної безпеки
4.4.2 обов'язковість створення буферних зон навколо населених пунктів
4.4.3 обов'язковість консервації сільськогосподарських угідь, де не можливе виробництво продукції рослинництва без перевищення контрольних рівнів забруднення
4-я и 5-я часть дескриптора LS
Сделаю пока пустые клетки справа для случаев с юрлицами, на мой взгляд логичней, переделать будет не тяжело, если окажется не так.
Сложней будет если пустые надо будет заливать, например, или зачеркивать.
Я не вижу места на бланке для співвласників, потому что его нет.
Еще какой-то список?
Проблема в том что не утверждено как заполнять эти акты. Каждый может трактовать по-разному.
- ФИО - ну ладно 3 строчки займет. Спиввласники - так есть пункт проекта инстукции 6.6. “У разі отримання земельної ділянки у спільну часткову власність кожному співвласнику земельної ділянки видається окремий державний акт на право власності на земельну ділянку та обов’язково додається додаток до нього, в якому зазначається список співвласників земельної ділянки із заначенням частки кожного. У державному акті, на плані меж земельної ділянки, наноситься загальний план зовнішніх меж земельної ділянки та зазначається конкретно земельна ділянка співвласника”.
- Имеется в виду кого(начальника ,регистратора) а не как.
- "6.6. "У разі отримання земельної ділянки у спільну часткову власність кожному співвласнику земельної ділянки видається окремий державний акт на право власності на земельну ділянку та обов’язково додається додаток до нього, в якому зазначається список співвласників земельної ділянки із заначенням частки кожного. У державному акті, на плані меж земельної ділянки, наноситься загальний план зовнішніх меж земельної ділянки та зазначається конкретно земельна ділянка співвласника.
Пока дали команду не заполнять гос акты до получения разъяснений Держкомзема. Подождем.
Выкладываю шаблоны новых госактов. Использовать новый гед (от 13.04.09).
Вариант без ограничений(отягощений), с ними позже, когда появятся методические указания по этому поводу.
BlueActs.ZIP (32.4 KB)
Спасибо. Будем пробовать.
Господа, дайте хоть скан посмотреть. У нас, в первой столице, даже старыми актами не балуют, не то что новыми. Нету, говорят..
BlueAct_Rear.zip (1.37 MB)
BlueAct_Front.zip (1.63 MB)
Создан шаблон (для Reports.exe) дополнения к госакту для случаев нескольких собственников
Appendix.zip (7.71 KB)
Построение отчета останавливается если:
- В диалоговом окне указать некорректные значения серии (корректно 2 кир.буквы или пустое значение) и номера (корректно 6 цифр или пустое) бланка госакта, дополнение к которому печатается
- Закрыть диалоговое окно (нажатие кнопки ОК формирует отчет)
- В параметре NM меньше 2-х совладельцев
- Параметр AU не заполнен или заполнен не для всех совладельцев
- Параметр PF содержит значения отличные от 1.2, 1.3, 2.2, 2.3
- Параметр VP не заполнен или заполнен не для всех совладельцев (для PF=1.2 или 2.2)
- Параметр KF (для PF=1.2 или 1.3) или KU (для PF=2.2 или 2.3) не заполнен или заполнен не для всех совладельцев
Изменить высоту строк таблицы можно поменяв в скрипте значение (в пикселах)
CurrentHeight:=75;
Выделив страницу отчета Page1, можно “подогнать” шаблон под Ваш принтер меняя в Инспекторе левое (LeftMargin) и верхнее (TopMargin) поля
Для отрисовки границ ячеек таблицы уберите комментарий // в строке
//Frame.Typ:=ftLeft+ftTop+ftRight+ftBottom;
А кто то уже печатает на новых бланках, ато у нас ДЗК так и незнает как их печатать? На данный момент откуда-то появились старые бланки (зелёненькие), их и заполняют.
Пока не израсходовали зеленые бланки, будут печатать на них
Интересная ситуация выходит, принципе как всегда у нас.
Держкомзем інформує:
Станом на 1 січня 2009 року на балансі Держкомзему знаходилося 4 369 комплектів бланків державних актів старого зразка, 1 008 800 комплектів державних актів нового зразка та 50 000 додатків до державних актів.
5 березня ц. р. було передано 4 369 комплектів бланків старого зразка Головному управлінню Держкомзему у Тернопільській області.
30 березня ц. р. передано Головним управлінням Держкомзему у Полтавській області – 64 000 комплекти бланків нового зразка; Запорізькій –67 000 комплектів, Донецькій – 60 000 комплектів, Чернігівській та Черкаській – по 20 000 комплектів бланків нового зразка.
1 квітня передано 44 250 комплектів бланків нового зразка Головному управлінню Держкомзему у Київській області; 3 квітня – 50 000 комплектів –Одеській області.
Станом на 6 квітня 2009 року залишок бланків держактів нового зразка становить 683 550 комплектів та 50 000 додатків.
Получается, что старых бланков в Держкомземе нету. Так откуда обласные управления их привозят?
dkzr.gov.ua/terra/control/uk … t_id=20657
Шаблон лицевой стороны нового госакта для генератора отчетов
Главное отличие от DMT-шаблона того же акта - корректная работа в случаях нескольких совладельцев с возможностью выбора совладельца, данные которого попадают в отчет.
BlueActFront.zip (4.29 KB)
Однако уже узаконили все моменты:
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 27 травня 2009 р. N 774
Київ
Питання видачі державних актів
на право власності на земельну ділянку
Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
1. Погодитися з пропозицією Міністерства юстиції щодо
продовження строку видачі державних актів на право власності на
земельну ділянку за формою, затвердженою постановою Кабінету
Міністрів України від 2 квітня 2002 р. N 449 ( 449-2002-п ) “Про
затвердження форм державного акта на право власності на земельну
ділянку та державного акта на право постійного користування
земельною ділянкою” (Офіційний вісник України, 2002 р., N 14,
ст. 753; 2008 р., N 90, ст. 3008), до повного використання
виготовлених бланків таких актів з урахуванням внесених до форми
змін.
2. Установити, що державні акти на право власності на
земельну ділянку, видані після набрання чинності постановою
Кабінету Міністрів України від 12 листопада 2008 р. N 1019
( 1019-2008-п ) “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів
України від 2 квітня 2002 р. N 449” (Офіційний вісник України,
2008 р., N 90, ст. 3008) за формою, затвердженою постановою
Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2002 р. N 449
( 449-2002-п ), є чинними.
Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО