Запрос на функцию

Создайте параметр
=XPT(P[ID7001004],“AdditionalInfo”) Название параметра

Перепрошую за настирливість. Здається за необхідне, все-таки вказувати ID параметрів в функціях @Map.Layers.GetValidParameters, @Map.Layers.SetValidParameters та у всих функціях, що мають за параметри шар чи параметр.
Необхідна унікальність при ідентифікації шару чи параметра.
Якщо список шарів (список параметрів) міняється - відповідно міняється їх порядковий номер.
Отже @Map.Layers.SetValidParameters LayerIndex NumberList-Изменяет список доступных слою параметров, например @Map.Layers.SetValidParameters ID1 ID3 ID7 ID11 :question:

Зроблено :exclamation: . Чемно дякую :smiley:.

Перечитав від а до я тему “Створення звітів Reports”, і не тільки. Ніде не знайшов відповіді на питання:
функція @ReportGenerator 0/1 - Готовит данные для генератора отчетов и копирует в буфер (0 - не запускать генератор) аналогічно пункту меню Сервіс>Генератор звітів, а при ключу 1 - ще й запускає Reports. Якщо в Reports.ini в блоці [MainForm] значення AutoPrepare=1, формується звіт CurrentDoc=‘останній звіт, що колись формувався’.
Саме питання - чи можна/варто додати параметр функції - шлях до шаблона *fr3 :question: Це дало б можливість зформувати визначений у скрипті Digitals звіт без втручання користувача і без додаткового коду правки Reports.ini перед викликом @ReportGenerator. Кортить же, зробити “як краще” :blush:

Виклик Reports.exe з ключом -template та ім’ям шаблону запустить генератор звітів з прихованою лівою панеллю(не можливо обрати інший шаблон) та сгенерованим звітом для обранного шаблона.
Приклад:

;Путь к ged.exe $PP=@ProgramPath ;Полное имя файла Reports.exe $ReportsPath=$PP\Reports.exe ;Полное имя вызываемого шаблона $TFN=$PP\Templates\Catalog.fr3 ;Подготовка данных для генератора отчетов @ReportGenerator 0 ;Строка запуска генератора отчетов с шаблоном $CL=$ReportsPath -template$TFN ;Запуск @Run $CL

Дякую дуже. Треба було читати сайт Reports? чи де Ви підкажете шукати детальніший опис про роботу з Reports, окрім довідки FRUser.chm, адже там цього немає :question:

Це нова можливість генератора звітів, вона ще не задокументована.

Следующий скрипт проверяет наличие шаблона Helloworld.fr3 в папке Digitals\Templates, в случае его отсутствия загружает шаблон(требуется наличие прямого интернет-соединения), затем запускает генератор отчетов с указанием использования этого же шаблона

$PP=@ProgramPath $ReportsPath=$PP\Reports.exe $TP=$PP\Templates $TFN=$TP\Helloworld.fr3 @Text[0].FolderList *.fr3 $TP $I=1 $N=@Text[0].Count %CheckFR3Loop @if $I>$N then @Goto %DownloadTemplate $F=@Text[0].Line[$I] @if $F=$TFN then @Goto %RunReports $I=$I+1 @Goto %CheckFR3Loop %DownloadTemplate @Download http://dl.dropbox.com/u/13187272/fr3_samples/Helloworld.fr3 $TP %RunReports @ReportGenerator 0 $CL=$ReportsPath -template$TFN @Run $CL

Новая функция @Download доступна в новой версии ged.exe

Есть карта, в которой высоты смещены на условное значение. Возможно ли всю карту пересчитать на определенную константу, как, допустим, пересчитываются координаты по опорным точкам?
Т.е. просто к каждой точке на карте прибавляется или отнимается необходимое значение, без интерполяции.
Функция “переприсвоить высоты” не подходит.

Швиденько написав для Вас скрипт, пробуйте на здоров’я

$SelCount=@Map.SelCount @if $SelCount=0 then @Break Позначте об'єкти, для яких перераховуватимуться висоти точок $NObg=0 $KstObg=1 $Rizn=@Dialog.Ask Міняємо висоти на (-15.32, або 15.32) Default=0.00 %StartObg $NObg=@Map.NextSelected $NObg $PointCount=@Map.Object[$NObg].Count $NPoint=1 %StartPoint $StarKoord=@Map.Object[$NObg].Point[$NPoint] $ZStar=@StringPart 3 $StarKoord @If $Rizn<0 then @goto %menshe $ZNov=$ZStar+$Rizn @goto %kin %menshe $Rizn1=@Calc Abs($Rizn) $ZNov=$ZStar-$Rizn1 %kin $X=@StringPart 1 $StarKoord $Y=@StringPart 2 $StarKoord $NovKoord=$X $Y $ZNov @Map.Object[$NObg].Point[$NPoint]=$NovKoord $NPoint=$NPoint+1 @if $NPoint<=$PointCount then @goto %StartPoint $KstObg=$KstObg+1 @If $KstObg<=$SelCount then @goto %StartObg @Dialog.Message ЗробленоPS: Вказувати в діалозі число з розділювачем цілої та дробової частини - крапка. В налаштуваннях системи: регіональні стандарти розділювач цілої та дробової частини - крапка.

спасибо, попробую разобраться.
единственное, что смущает - не повлияет ли на всю систему замена разделителя целой и дробной части с запятой на точку…

На закладке Правка есть кнопка “Вверх/вниз” (DZ нарисовано на кнопке). Эта кнопка поднимает/опускает все точки помеченных объектов на константу запрашиваемую в диалоге.
В Вашем случае перед использованием этой кнопки необходимо пометить все объекты карты, убедившись что слои помеченных объектов имеют статус “Правка”.

действительно, а я на нее никогда не обращал внимание, ну и скрипт тоже работает. Спасибо.

Хотелось бы увидеть в будущем нововведение (если конечно таково возможно) чтоб закладки в диджитале после открытия “помнились” с последнего сеанса (например как в браузере Мозилла) :unamused:

можна реалізувати в Digitals загрузку карт yandex, аналогічно як з google?

Дигитал продается и в России тоже, отечественных производителей решили не трогать.

З чим це пов’язано? як на мене реалізація такої функції була б дуже зручною

??? Можна відповідь?

Пункт 2.2

Здравствуйте.

Можно ли добавить функции, в сервер команд, аналогичные нажатиям клавиш X, H и Z в режиме Сбор?