Запрос на функцию

Можно ли создать папку архивных копий XML? #XMLHistory

Доброго дня.

Рекомендую створити пункт меню Вид-Розворачивать снимки по маршрутам(автокаппа).

Останнім часом доводиться опрацьовувати знімки, елементи орієнтування яких обчислюються в різних програмних продуктах.
Для підготовки цих знімків під Digitals витрачається багато часу. (створення прямої і оберненої камери, розвертання знімків по маршрутах, присвоювання елементів).

Доброго вечора.
Не вистачає функції @Map.Object[N].Complex, яка б повертала 1, якщо об’єкт - складний полігон, і 0 - якщо ні.
Якщо не складно, додайте, будь-ласка.

Є варіант поки так, але загалом краще дійсно без лишніх перетворень.

дійсно варіант. Дякую

добрий день. зробіть скрип запису кадастрових номерів з публічної кадастрової карти вибраної області, тобто не кожної ділянки коли клацаєш окремо кожну а вибавши якесь окремо поле щоб записувало дані в файл чи як… Дякую.

Цікаві шаблони були добавлені в Digitals:

Шаблон для містобудування відповідно до ДСТУ Б Б.1.1-17:2013 (1:1000)

Але в них не вистачає файлу довідника build.txt. Чи можливо його отримати?

Як зробити, щоб при активуванні цього чи іншого відповідного шаблону одразу відбувався перехід на закладку Правка (із закладки Збір попередньої карти)?

Не вистачає функції обробки події - %OnActivateMap. Чи можливо її добавити?

Дана функція, також, була б дуже корисною, коли активується карта із базою, де багато ділянок, щоб уникати аналізу карти, коли перед активацією даної карти забув перейти на закладку інфо.

Доброго дня. Прохання включити в модуль “Геодезiя” можливiсть виводу в колонтитулах таких параметрiв, як дата, шлях до файлу (як в Digitals: ‘Date, MapFile’).

Додали подію OnActivateMap.
Скрипт обробки події може бути в карті або на кнопці.
Якщо на кнопці, то через @EventObject можна отримати номер карти яку було активовано.

Приклад скрипта обробки події:

%Events.OnActivateMap
$N=@EventObject
$S=@Map[$N].ClearShortFilename
@Dialog.InfoBox 500 $S

дякую, клас!

Доброго дня. Прохання добавити в Reports функцiю @DLLExec. Дякую.

Чи можна добавити HTML форматування тексту в текстових блоках на карті за аналогом HTML форматування в параметрах?

Коли обробляю скриптом велику кількість файлів XML буває так, що деякі файли браковані і не відкриваються. Натомість вискакує повідомлення типу того, що на скриншоті.

І доводиться постійно слідкувати за виконанням скрипту, щоб не вискочило таке повідомлення, бо інакше скрипт робить паузу.

Можна це вікно знімати функцією @SendChars Text, але коли файли без помилок, то ця функція пізніше знімає автоматично з екрану повідомлення, які не треба знімати.

Чи можливо додати іншу функцію, яка б відключала (гасила) дію функції @SendChars Text ?

Або може хтось підкаже інший варіант вирішення проблеми?
Думав зробити через $Open=@FileOpen $FN
@if $Open=0 then @SendChars Text, але ж SendChars потрібно писати ще перед вікдриттям файлу. А як перевірити файл по-іншому, чи він нормальний ще до його відкриття? Можна було б якось по циклу на наступному колі, але ж дане вікно все блокує. Здається, без такої функції ніяк.

Здравствуйте уважаемые форумчане и разработчики. Такой вопросик: кто может подсказать, что нужно сделать, чтобы при двойном нажатии на параметр, у меня открывалась ссылка(не файл),вставленная в него, на ресурс в интернете?
Что-то не могу найти информацию по данному вопросу :frowning:

Тип параметра, должен быть “Файл”, значение параметра должно содержать URL
Пример

Я таким чином організував суміщення з сусідніми, допоки кількість суміщених не стане рівною 0 або рівною кількості суміщених при попередньому суміщенні $ProgPach=@ProgramPath @Run $ProgPach\Favorites\CloseEditAlignWithautWait.exe @ExecuteMenu EditAlign $CountSelStart=@Map.SelCount @If $CountSelStart=0 then @Dialog.Message Припинення суміщення з сусідніми @If $CountSelStart=0 then @Goto %EndNextEditAlign %StartNextEditAlign $CountSelOld=@Map.SelCount @Run $ProgPach\Favorites\CloseEditAlignWithautWait.exe @ExecuteMenu EditAlign $CountSelNew=@Map.SelCount @If $CountSelNew=0 then @Dialog.Message Припинення суміщення з сусідніми @If $CountSelNew=0 then @Goto %EndNextEditAlign @If $CountSelNew<>$CountSelOld then @Goto %StartNextEditAlign %EndNextEditAlignТут, при суміщенні з сусідніми, команда @SendChars гаситься прогресом виконання суміщення, тому замість неї застосовую запуск CloseEditAlignWithautWait.exe, який натискає на кнопку “OK” діалога про кількість суміщених або кнопку “OK” діалога @Dialog.Message Припинення суміщення з сусідніми. Останній виконує роль вікна, що гасить функцію CloseEditAlignWithautWait.exe, якщо суміщених немає.
У Вашому випадку, якщо перед вікном, яке треба погасити не очікується інше, можна замість @Run $ProgPach\Favorites\CloseEditAlignWithautWait.exe застосувати @SendChars Text.[attachment=1]CloseEditAlignWithautWait.exe[/attachment][attachment=0]Demo.exe[/attachment]

voha, при всій повазі, я вас не зрозумів. Ви пропонуєте, щоб коли файл відкрився нормально додати @Dialog.Message, який буде гасити @SendChars ? Але ж тоді, коли файл не відкрився, не погашеним залишиться @Dialog.Message.

Будь-ласка, додайте можливість функціями @Map.GetPublicMapParcelInfo, @Map.GetPublicMapQuarterInfo та @Map.GetYandexMapInfo читати інформацію, коли карта в УСК-2000

Тут я Вас не розумію. Якщо файл не відкрився - @SendChars Text<CR> гасить “повідомлення типу того, що на скриншоті”, якщо файл відкрився - “повідомлення типу того, що на скриншоті” не буде, а @SendChars Text<CR> гаситиме вікно, викликане функцією @Dialog.Message після відкриття файла.

а якщо файл не відкрився і вікно про момилку буде погашене, то вікно, викликане функцією @Dialog.Message яким чином має закритися? Воно ж все одно також появиться після вікна про помилку.

хіба що вести рахунок кількості ділянок і якщо кількість не змінилася, то не показувати @Dialog.Message. Але в скрипті, який присвоює КН ділянкам згдіно ПКК і так не всі файли відкриваються. А деякі пожуть просто не існувати, тобто, не відкритися без будь-яких помилок.