Як на мене, перевага захисту - питання надійності та справності роботи скрипта, і авторське право, наразі - вторинна річ. Інакше віддав скрипт - а через тиждень-другий думай, чи помилка в його роботі викликана змінами в тексті скрипта, чи це недолік “оригінального” написаного тобою скрипта (і тримай алгоритм в голові щоб скрипт проглянути і виправити).