Вкраплений контур в xml

Доброго дня!
Виникла проблема: подаємо в Дерземагентство файл з вирізаним стовпом (використовуючи “Петлю” з описом ділянки за годинниковою стрілкою і стовпа-проти годинникової стрілки), реєстратор закидає в НКС і стверджує, що з ділянки взагалі нічого не вирізано, хоча відкриваючи цей файл у Digitals чи AutoCad чи у Менеджері ОФ видно вирізаний контур. Ділянка на цей стовп вже є зареєстрованою в НКС, чи може це бути певною причиною несприйняття ОФ?
Підкажіть, будь ласка, як дійсно правильно створювати xml з вкрапленим контуром, щоб його сприймала НКС (які є особливості)? Необхідно використовувати “Петлю” чи “Складний полігон”? Чи необхідно описувати суміжника для вкрапленого контуру і як це зробити коректно? Хто стикався з такою проблемою і знає рішення?
Пробували також вирізати контур за допомогою Складного полігону - даний ОФ прикріплюю…що в ньому не так?
5624284202000000000.rar (4.42 KB)

В файлі, який ви виклали, вкраплений суміжник вірно вирізаний складним полігоном з усіх об’єктів(з ділянки, угіддя та обох зон обмежень). Єдине не вистачає самого вкрапленого суміжника, він має бути замкнений, або з “вусами”. Але…
Надсучасна НКС не готова приймати файли з вкрапленими суміжниками. Якщо кілька днів назад з’явився документ без підпису (походження його достовірно не з’ясоване) в якому пропонується в подібних випадках вирізати “петлею”, але… знов але… за інформацією землевпорядного співтовариства на сьогоднішній день НКС не готова приймати ділянки і з “петлею” також. До того як розробники НКС не навчили своє “диво” рахувати площу по координатам в обмінному файлі, була інша проблема - НКС не відрізняло зовнішніх та вкраплених суміжників. Вважаю що, якщо вони (розробники НКС) зрозуміють, що площа вкрапленого контура рахується тим самим алгоритмом, то про “петлю” можна буде забути і цьому є неофіційне підтвердження.
Взагалі-то склалась жахлива ситуація, не існує жодного офіційного документу, який описує вимоги до геометрії об’єктів. Те що ще півроку тому вважалось топологічно коректним обмінним файлом - лише узагальнене втілення міркувань “десь отак має бути”. За майже 3 роки з часу введення XML не з’явилось жодних роз’яснень/рекомендацій/інструкцій, до цього всього з’явилась НКС - така собі “чорна скриня” з примхами і комплексами.

Дякую за інформацію!
А хтось взагалі зміг створити файл з вкрапленим контуром такий, що його прийняло управління??? Чи всі власники таких ділянок змушені чекати невідомо скільки))))) :laughing:
Скиньте, будь ласка, зразок такого файлу, якщо він в когось є) Дякую.

До того як НКС почала рахувати площу теоретично могли пройти файли в яких був вкраплений контур, але внутрішній суміжник не описаний. Підтвердження цьому не маю.

я так розумію що обмінний файл який прикріплюю нормальний гляньте будьласка

ВСІ змушені чекати й НЕЙМОВІРНО нервувати так як розробники НКСу й відповідно реєстратори грішать на розробників , що то в розробників НЕВІРНІ обмінні файли.
5920986400070010029_0.rar (3.04 KB)

Такий факт підтверджую в кінці січня - лютому здав й прийняли 2 обмінних файли зі стовпами реєстратори пропустили хоча стовп як суміжника не викидало й не викидає до цих пір, а якщо й викида то в послідовності:
Від А до Б 1
від Б до В 2
від В до Г 3
від Г до Д 4
від Д до А вкраплений

хоча мало бути
від Г до А 4
від Д до Д вкраплений

Цей файл, що ви скинули, прийняла НКС? Ділянку зареєстрували?

Ні неприйняли тому що НКС НЕ викида площу вкрапленого контура складним полігоном з площі земельної ділянки

Я вийшов зі становища по вкрапленим ділянкам, діливши їх таким чином щоб вкрапленного контуру небуло, але є один мінус створюються додаткові ділянки (кадастрові номери) :smiley:

А якщо у Вас вже сформована земельна ділянка на яку видано державний акт, але вона з тих чи інших причин відсутня в базі, або навіть якщо й присутня але здавалась у вигляді ІН4 всеодно реєстратори вимагають ХМЛ,

таким чином як ви сказали можна вийти якщо скажімо вкраплений контур чагарник або болото до нього можна залишити дорожку або прохід як вихід з даної ситуації, а якщо у вас на земельній ділянці (пай) треба вирізати 4-7 стовпів то як бути в такому випадку???

й в мене ще одне питання якщо людині зробити замість однієї ділянки 2-3 то як ви гадаєте що вона Вам скаже коли піде реєструвати ці земельні ділянки в НКС та юстиції адже це ще + (65+240грн.*n-ділянок), я гадаю не подякує

З Вами повністю згоден, бо це повний МАРАЗМ, але поки що іншого виходу нема :wink: .

сегодня сдал участок с вкрапленными контурами, о результате отпишусь.
с участка вырезал петлей столбы, смежеств новых (там где столб) НКС не показала.

участок был успешно принят в НКСе

Покажіть нам цей обмінний файл на форумі!

вот файл который прошел регистрацию с столбами
0520485600050010337.rar (39.8 KB)

У вас площадь угодий на 1 кв.м несходится Участок S=16.2643 га а сумма угодий S=16.2644 га, интерестно как он прошол? В Харьковской области такое возвращают.
Да и с топологией полигонов чтото несовсем правильно, вы здания где пересечение с обмеженням разбиваете на несколько угодий (нафига?) и XML Оренда объединено в один сложный полигон, зачем?

аренда там лишняя, разбег площади в 1кв.м у нас допускают. здания разбивали там как у нас требуют чтоб было отдельно каждое угодье где есть ограничения.

У вас наверное понимающие регистраторы

какие есть… но они наши :slight_smile:

Возникла опять та же проблема с этими вкрапленными контурами при утверждении проектов отвода в облземагенстве требуют чтобы на плановом материале были обозначены вкрапленые смежества ну это не проблема обозначить но опять таки появляются розбежности с вытягами с НКС и гафикой.
Товарищи ЧТО ДЕЛАТЬ, у кого нибуть еще есть такие проблемы или это тока у нас ТАК ??

Проблема не только у вас!
вы конкретно можете описать что у вас не так с вкрапленными контурами?
У нас была (и есть) проблема, что НКС некорректно описывает внутренние смежества (столбы) из обменников сформированных в дигиталсе.
я написал разработчикам в чем проблема, потом созванивался - сказали что посмотрят (только вот когда? :smiley: )