Запуск двух копій Delta Digitals

Доброго дня усім форумчанам у мене виникло запитання як можна запустити дві і більше копій Delta Digitals :question:
:arrow_right: s019.radikal.ru/i643/1204/23/b52585b392ef.jpg іноді у мене виходило запустити декілька копій а щас коли потрібно неможу , декілька копій програми мені потрібно для перероблення in4 на xml :bulb:

Дякую