Vikorystannya:=Param(‘00’);
if Vikorystannya=‘-’ then Vikorystannya:=‘Привіт як справи’;
if Vikorystannya=‘Будь який інший текст’ then Vikorystannya:=‘До побачення’;
Доброго дня!
Питання щодо правильності написання коду! та як правильно його оформити!
Vikorystannya:=Param(‘00’);
if Vikorystannya=‘-’ then Vikorystannya:=‘Привіт як справи’;
if Vikorystannya=‘Будь який інший текст’ then Vikorystannya:=‘До побачення’;
Доброго дня!
Питання щодо правильності написання коду! та як правильно його оформити!
Vikorystannya:=Param(‘00’);
if Vikorystannya=‘-’
then Vikorystannya:=‘Привіт як справи’
else Vikorystannya:=‘До побачення’;
Не зовсім зрозуміло що саме потрібно, тому можливо так
Dmitry_Zolotar:
Vikorystannya:=Param(‘00’);
if Vikorystannya=‘-’ then Vikorystannya:=‘Привіт як справи’;
if Vikorystannya=‘Будь який інший текст’ then Vikorystannya:=‘До побачення’;
Доброго дня!
Питання щодо правильності написання коду! та як правильно його оформити!
Vikorystannya:=Param(‘00’);
if Vikorystannya=‘-’
then Vikorystannya:=‘Привіт як справи’
else Vikorystannya:=‘До побачення’;
Не зовсім зрозуміло що саме потрібно, тому можливо так
Так, все підійшло! ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!!