Подскажите, пожалуйста. Не могу импортировать данные с тахеометра Nikon в программу. В инструкции не написано как это делать, а на форуме написано Ход/Параметры/Импорт/Nicon, но у меня в меню нет таких команд.
Ход/Параметры/Импорт/Nicon - це вже налаштування програми Geodesy. Але вона не імпортує з тахеометра, а обробляє вже імпортований файл. Для імпорту у вас має бути якась інша програма, яка йшла разом із тахеометром. Спочатку імпортуєте нею на комп файл зйомки. Потім відкриваєте Geodesy, задаєте параметри Ход/Параметр/Импорт/Nicon і відкриваєте ваш файл. Обробляєте ходи і експортуєте в Digitals
Для экспорта/импорта из/в тахеометр(а) используйте "Total Station Agent"http://seditor.zemlemer.biz/, либо Data Transfer http://www.trimble.com/datatransfer/v156/
Geodesy выдает отчет в Exel на русском. Можно ли поменять шаблон на державну мову?
Нажмите кнопку “Настроить” в окне отчета.
Допоможіть розібратись. Знайшов в архіві старі записи, думаю це розімкнутий теодолітний хід. До цього не користувався цією програмою. Чи можна з тих даних що є в мене урівняти його. Дякую.
Розрахувати координати можна, урівняти - ні. Для врівноваження з обох кінців повинні бути виміряні базиси.
Основна тема тут.