Після нового вдосконалення, такого як “Невидимые линии на объектах с заливкой”, в ділянці з петлею почав зафарбовуватись і внутрішній полігон
це є досить не зручним, коли вирізаний полігон знаходиться на задньому плані, то його взагалі не видно і здається що його там немає… коди ділянок багато, не завжди вдається прослідкувати, щоб усі внутрішні полігони були на передньому плані…
Як з цим боротись і що треба зробити, щоб ділянка з петлею у повному вигляді виглядала так? ![]()


