Чи можливо в Digitals створити шаблон RTK векторів від найблищої базової станції?
Мабуть ні
На рахунок шаблона Викопіровка А4 (layout). Намалював умовний знак наприклад в шарі межа НП (статус шару видимий), який попадає в рамку Printable_area, але знаходиться за рамкою, в яку вставляється викопіровка. Чи можливо якось зробити так, щоб він друкувався чи потрібно встановлювати рамку по об’єкту Printable_area. Якщо так, то як це зробити скриптом, а то щось не виходить? Наперед дякую!
За межами рамки карти друкуються об’єкти шарів, тип яких “Рамка и легенда”, та таблиці, шар яких має ознаку “Зарамочная”.
Добрый день. Иногда названия смежников очень длинные. При формировании dmt шаблона таблица смежеств получается широкой, приходится постоянно редактировать, переносить длинные названия в следующую строку. Даже после установки фиксированной ширины столбца в dmt шаблоне, при формировании плана, если длина строки превышает этот размер, текст не переносится, а расширяет столбец. Есть-ли какой-то выход? Извиняюсь, работал в старой версии. В новой все хорошо. Спасибо.
Христос воскрес!!! Дуже проблемне питання. Запускаю ДМТ-шаблон і виходить така штука, ділянка з угіддями десь пропадає, список суміжників і т.д. формується нормально. Після перезавантаження проблема зникає тільки ненадовго. Пробував на стандартних шаблонах, те ж саме
Побачив закономірності: Windows 8, 10 проблема виникає 50відсотків.
Windows 7 на роботы працює нормально, вдома ті ж самі проблеми.
Піля внесення змін в ДМТ-шаблон, скрипт обробки шару ДМТ-шаблон працює некоректно.
Підкажіть будь-ласка в чому може бути проблема, файл прикріпляю
По файлі, який ви прикріпили мало що можна сказати. Потрібний оригінал шаблону.
На сформованому документі у вас суміжники далеко в стороні. Питання - чому?. По ідеї там мала б появитися була і ділянка. Але нема. Можливо, вона видаляється якимось внутрішнім скриптом.
В шарі ІН4 Ділянка є внутрішній скрипт. До речі, він не буде працювати, коли в налаштуваннях програми Сервіс-Налаштування-закладка Читання включена опція Завантажувати шари угідь з CN, бо він орієнтований тільки на угіддя в шарі id30000. Можливо, саме тому у вас і не створюється експлікація.
А от щоб знати куди зникає ділянка вишліть сюди чи в ОП оригінал шаблону
Пробував на стандартних шаблонах, те саме. Прикрыпляю вихідний файл
- шаблон кп
Питання в тому що після перезагрузки всі шаблони працюють стабільно, до якогось моменту.
в мене працює. Справа дійсно не в шаблонах.
Навіть не знаю, в чому може бути причина. Можливо, якісь віруси атакують буфер обміну і в час, коли вставляється ділянка на карту вона зникає з буферу. В результаті - нема що вставляти.
Спробуйте на іншому комп’ютері той самий дігіталс.
Якщо працює зразу, а пізніше вже ні - то справа, скоріше, не в програмі. Бо програма не може так себе поводити сама. Це не телевізор, який коли нагрівається - не працює. Справа в якомусь зовнішньому чиннику, який на неї впливає. Або, можливо, ви в програмі робите щось таке в процесі, що призводить до цього?
Чогось не запускаються одиночні dmt шаблони через ярлики. Через ярлики дмт-пакетів все чітко. Підкажіть в чому може бути причина?
Вибачаюсь все працює, просто в меню Документи один і той самий шаблон відображається двічі, перший раз в кутових дужках, як дмт-пакет, наприклад <Акт передачі>, другий раз сам шаблон. Трохи незручно, бо меню Документи получається громіздким
Зраствуйте, помагите. Переустановил виндовс 7, и поставил програму диджиталс, теперь проблема с хмл, непонятная структура файла после сохранения, думаю что это связано с шаблоном хмлнормал, посоветуйте как
Нагадайте будь-ласка що прописати в DMT шаблоні щоб підтягнути кадастровий номер з ХML файлу?)
форма власності прописана?
100% не прописана форма власності, також така біда з угіддями коли не прописаний кадастровий номер угіддя. Вихід із ситуації - ставити пробіл в формі власності.
А взагалі було б непогадо щоб користувач сам мав можливість у налаштуваннях відмічати теги які повинні обов’язково прописуватись коли вони не заповнені.
але ж по інструкції щодо заповнення обм.файлів, якщо нема інформації, то і не повинно бути тега
це більше проблема МОФ, який чомусь не вміє читати структуру обмінних файлів при відсутності деяких тегів
Є наступна проблема, чи можливо при створенні кад. плану з *.xml щоб у dmt шаблонах програма сама рахувала суму всіх угідь в експлікації в ідеалі ще й порівнювала цю суму з заг. площею ділянки. Проблема в тому, що бувають випадки коли через округлення губиться 1 кв.м. і сума угідь на кад плані не змігається з заг. площею. Дивишся в обмінник - площі всі такі як на кад. плані, але вже в exel їх заг. площа відрізняється від площі зазначеній у експлікації до кад. плану.