Запрос на функцию

Здравствуйте!
Вопрос к формированию букв для смежников (А - Б - В). Стоит только русский алфавит. Добавьте, пожалуйста, украинский.
Спасибо!

Алфавит для смежников выбирается в соответствии с настройками системы (Панель управления-Язык и региональные стандарты-Формат)

Dmitry_Zolotar, выносит не все буквы (например, нет буквы “Ґ”).

Доброго дня, не знаю як кому, а мені потрібна функція вставки повного кута, як правого так і лівого (щлб при функції вставка-внутрішні кути, був запит праві чи ліві (360 градусів)) а не до 180 праві після 180 ліві (осбливо не зручно при розробці розмічувального креслення (потрібно ліві кути перераховувати

Використовуйте Вставка-Промеры и схема-Схема измерений

І як воно працює, бо в мене яуксь єрись показує замість кутів?

Точніше не так, як з перечислених параметрів залишити лише кут і довжину?

Відключити галочку “Сервис-Настройки-Вид-Показывать длины с углами”

Доброго дня.
Не вистачає функції @Map.Layers.GetName Number, яка б повертала назву шару за порядковим номером.
Є функція @Map.Layers.Get Number - “Возвращает ID слоя, его тип и наименование”, але якщо назва шару містить пробіл, не зручно парсити результат, щоб отримати назву шару.

Повторяю свой вопрос: как выносить буквы смежников на украинском языке, чтобы при этом были все буквы алфавита (отсутствует буква Ґ)?

НКС не использует букву Ґ, потому и мы убрали.
По поводу языка: Панель управления-Язык и региональные стандарты-Форматы-Формат: Украинский

Спробуйте в новій версії

Всерівно воно показує мені довжину і ліві кути!!!

А якщо поставити галочку “Круг право”, то праві кути.

Відключіть також галочку Сервис-Настройки-Вид-Показывать длины с углами, інакше до довжини лінії додається ще й дирекційний кут

В принципі розібрався, але: якщо поставити галочку “Круг право”, то ліві кути, а якщо зняти, то праві

Першим помічайте базіс, від нього право/ліво рахується

Шановні розробники !
Потрібна функція яка поверне як запущений Digitals в поточному сеансі: в деморежимі чи з ключем. А то доводиться шукати вікно, вичитувати його назву, шукати в ній слово “demo” … коротше: “гланди рвем через задницю, щоб не було шрамів…”
Вельми дякую за розуміння !!
І ще питання: Якщо Digitals запущено, але жодна карта не відкрита, технологія Exchange не працює ? Digitals не реагує на появу Input.txt ??? А як передати команду “відкрити певну карту” з іншого додатку, наприклад з Offiсe ?? Можна звісно написати скрипт обробки події %Events.OnStartup, нехай шукає текстовий файл з інструкціями, при запуску програми … але ж є Exchange?

Шановні розробники! Додайте функції для автоматичної побудови окремо промірів та схеми.

Чи можливо вже є функціїї що окремо будують проміри або схему?

Підтримую запит на скриптову функцію. Не гарно: скрипт Digitals не знає, чи сам Digitals з ключем, чи без ключа.

А як скрипту знати - запускати report, чи не запускати? Будуть збережені зміни, чи не будуть збережені? Ніякої гарантії “правильного” результату після виконання такого скрипта немає. А як нема гарантії - то й толку зі скрипта мало. Така автоматизація - “туфта”. То він дасть результат, то він не дасть, бо бач - користувач вже й забув, що він в демо працює. Основний підхід автоматизації - не допускати багатозначності. Так давайте забезпечувати однозначність :exclamation:

а Вам сообщения Демо при запуске Digitals мало? :smiley: И второй вопрос не станет ли такая функция дыркой в защите?