Доброго дня, не знаю як кому, а мені потрібна функція вставки повного кута, як правого так і лівого (щлб при функції вставка-внутрішні кути, був запит праві чи ліві (360 градусів)) а не до 180 праві після 180 ліві (осбливо не зручно при розробці розмічувального креслення (потрібно ліві кути перераховувати
Доброго дня.
Не вистачає функції @Map.Layers.GetName Number, яка б повертала назву шару за порядковим номером.
Є функція @Map.Layers.Get Number - “Возвращает ID слоя, его тип и наименование”, але якщо назва шару містить пробіл, не зручно парсити результат, щоб отримати назву шару.
Шановні розробники !
Потрібна функція яка поверне як запущений Digitals в поточному сеансі: в деморежимі чи з ключем. А то доводиться шукати вікно, вичитувати його назву, шукати в ній слово “demo” … коротше: “гланди рвем через задницю, щоб не було шрамів…”
Вельми дякую за розуміння !!
І ще питання: Якщо Digitals запущено, але жодна карта не відкрита, технологія Exchange не працює ? Digitals не реагує на появу Input.txt ??? А як передати команду “відкрити певну карту” з іншого додатку, наприклад з Offiсe ?? Можна звісно написати скрипт обробки події %Events.OnStartup, нехай шукає текстовий файл з інструкціями, при запуску програми … але ж є Exchange?
Підтримую запит на скриптову функцію. Не гарно: скрипт Digitals не знає, чи сам Digitals з ключем, чи без ключа.
А як скрипту знати - запускати report, чи не запускати? Будуть збережені зміни, чи не будуть збережені? Ніякої гарантії “правильного” результату після виконання такого скрипта немає. А як нема гарантії - то й толку зі скрипта мало. Така автоматизація - “туфта”. То він дасть результат, то він не дасть, бо бач - користувач вже й забув, що він в демо працює. Основний підхід автоматизації - не допускати багатозначності. Так давайте забезпечувати однозначність