Запрос на функцию

Мені - достатньо, а от скрипту, в коді якого дається команда “зберегти зміни” - не достатньо. В мене до чорта скриптів, і функціональних, і інструментальних на панелі. Більшість з них пов’язані результатами виконання попередніх. Запитувана функція скриптова, тому питання краще перефразувати так “а скрипту повідомлення Демо при запуску Digitals мало?:laughing:

Скриптова функція @GetProgramStatus, яка повертала би 0/1 - деморежим/не деморежим просто необхідна.

Может оно и так, т. е. не против этой функции - просто интересно!, но все равно сперва запускается Диг, видим в демо/ключ, и по статусу делаем решение запускать или не запускать скрипт/цепочку скриптов.
Разве, что нужна ф-ция если запускать скрипты из другой программы посредством TCP/IP. Но здесь пущай программист другой программы сам определяет вставлен ключ или нет.

А я пробував розібратись з dll-кою Guardant. Але тепер-же ключі не вимагають інсталяції драйвера. А як бути, коли фізично ключ-USB відсутній, а номер ключа (відповідний SID-у) загнаний в системний реєстр? Хіба не краще скрипту Digitals самому знати: в демо він працює, чи не в демо.

Аргумент. Скрипт написаний в Digitals? От нехай скрипт сам визначає, вставлений ключ чи ні.
Саме тому, скриптова функція @GetProgramStatus, яка повертала би 0/1 - деморежим/не деморежим просто необхідна.

Убедил, Сделайте функцию +1.

Использовать WinApi EnumWindows function и читать хедер программы GetWindowText. Затем искать слова “Digitals XE” и “Demo”.
DigitalsMode.rar (1.42 MB)

Шановний пане Sergey ! В мене немає сумнівів в тому, що можна вигадати ще з десяток різних способів визначити в якому режимі працює Digitals , але невже не НАЙПРОСТІШЕ а отже НАЙБІЛЬШ НАДІЙНО І ЛЕГКО “запитати” про це сам Digitals.
Про що ви сперечаєтесь ?? Якщо Вам так подобається, я підкину вам ще “кращий” варіант: фотографуйте екран, скануйте фото, розпізнайте скан і знайдіть на ньому слово “Demo” … а я попрошу в розробників функцію, а Ви можете нею не користуватись, якщо ви проти !

с Вами согласен,смотрите предыдущее мое сообщение

Я не сперечаюсь

Я тільки за, щоб необхідність розробки функції була обгрунтованою. Живе обговорення або дискусія - це спосіб обгрунтування доцільності функції.
Справді, це не суперечка а обговорення, а рішення - за розробниками. Шкода буде, правда, якщо рішення буде не на користь початківців в програмуванні.

Там з функціями API не все так просто - не одне вікно містить в назві “Digitals XE”, а їхні HWEND-и на різних машинах в різному порядку трапляються. Через це, як казав Юрій, “гланди рвати…” приходиться не один раз, і не на одній машині.

Хіба можна “спіймати” функцію на вичитуванні захисту, якщо функція є частиною Digitals? Тоді так само можна спіймати Digitals на вичитуванні захисту. Дик, функція просто констатувала би факт, отриманий з якоїсь-там змінної програми. Чи не так?

Одначе, дякую пане Сергію за приклад. Ви програмуєте на-льоту, і це поважно. Нам би так в Delphi.
Так я, оце, все за функцію @GetProgramStatus, яка повертала би 0/1 - деморежим/не деморежим.

Могу ли я в скриптах юзать функцию (есть ли такая вообще), которая отвечает за возврат данных с публичной кадастровой карты Украины?
Попробую коротко описать:
Есть центроиды полигонов, могу ли я используя их координаты получать кадастровый номер с пкк (так как это работает при даблклику) и записывать в параметр этого центроида.
Ну к примеру что то такое. @Map.GetUkrCadastralAttribs $x $y.

Вимушені підняти запит на функцію.

Скриптова функція @GetProgramStatus, яка повертала би 0/1 - деморежим/не деморежим просто необхідна.

@DemoMode - Возвращает режим работы программы (0 - нормальный, 1 - демо)
Перед использованием желательно проверить версию программы.
Пример:
$Ver=@Version
@if $Ver<42268 then @Break Обновите ged.exe
$DM=@DemoMode
@if $DM=1 then @Break Демо-режим
@Dialog.Message Все ОК!

Чемно дякуємо. Запропоновані попередньо варіанти вирішення давали збій на 10% систем. Тепер - інша справа.

Додайте будь-ласка функції для автоматичної побудови окремо промірів та схеми.

Вибачте, що можливо повторююсь: але чи є команда для панелі інструментів, щоб відкривала зовнішній файл?
В моєму випадку, хотів би просто за допомогою натискання кнопки, щоб відкривався Word файл.
Цікавить саме відкриття файлу в іншій програмі, а не папку в якій він знаходиться.

$NameFile=@Dialog.OpenFile *.doc;*.docx @If $NameFile<> then @Run $NameFileВибраний файл відкривається в програмі, асоційованій в операційній системі з розширенням файлу (в нашому випадку - Word).

Прошу добавить возможность экспортировать в растр снимки, загруженные из интернета, с увеличением 20. Спасибо.

Оновіть програму, добавили вже місяць тому.

Прозевал. Спасибо, извиняюсь.

Доброго дня шановним розробникам і форумчанам.
Є прохання додати скриптову функцію очищення списку Undo - списку останніх виконаних операцій (того, що в меню Правка>Відмінити). Таку собі функцію @Map.Undo.Clear.

Причина така.
Скрипт обробки події для шару %Events.OnCollect,%Events.OnAdd (закінчення збору об’єкта, вставки об’єкта) забезпечує можливість збору чи вставки в карті лише тих об’єктів шару, які задовольняють умовам, що контролюються скриптом обробки події. Такий спосіб контролю, який відбувається незалежно від того хоче цього користувач чи ні, відповідає одному з призначень обробки подій.
І все було би добре, якби не кнопка “Відмінити”. Натиснувши її, користувач може повернути в карту зібраний об’єкт, видалений скриптом обробки події як такий, що не відповідає вимогам, поставленим у скрипті.

Таким чином, треба щоб скрипт обробки події очищав список останніх виконаних операцій. Описане - спосіб реалізувати гарантоване дотримання вимог до об’єктів: або об’єкт в карті зібраний з дотриманням певних вимог, контрольованих скриптом, або об’єкт в карті не вдається зібрати взагалі.

Спробуйте у новій версії

Дуже дякую за оперативну підтримку і розширення функціоналу.