Трансформування ортофото

Доброго дня. При зшиванні листів ортофото, для яких не створені піраміди масштабів, після трансформування кожного листа програма “запитує” чи створити такі піраміди. Для великої кількості листів не зручно для кожного листа натискати “ні”. Було б дуже зручно у діалогове вікно додати кнопку “так для всіх”, або ж “ні для всіх”. Наперед вдячний

Для “оптового” створення пірамід користуйтесь безкоштовною програмкою DIPEdit.

дякую за відомий мені варіант вирішення проблеми, проте це трішки інше :slight_smile:

Доброго дня!
На етапі формування ортофото, пише ортофото не сформоване бо файл більше 4 Гб, чи можливо це якось обійти?

Думаю рішення два, перше використовувати операційну систему x64. Друге не створювати ортофото в машстабі 1:500 на територію сільради :slight_smile:

дякую, на Windows x-64 дійсно пішло