Есть проблема с печатью на принтер. Не печатается графика. На бумаге только рамка чертежа, подписи и размеры объектов. Самого объекта нет. Проблема возникла после установки семерки. На XP все работало нормально.
Digitals build 08.11.2007
Windows 7 Home Basic
HP deskjet 1280
Виникла наступна проблема при друкуванні.
У нас новий лазерний принтер А3 ОКІ С8800. Класно виводить на друк, тільки один глючок - кириличні шрифти перетворює на арабські ієрогліфи . Це виникає тільки при роботі з DIGITALS (запускали з різних компютерів). З АвтоКад’а і Word’a виводить нормально.
Можете щось порадити?
Ієрогліфи з’являються тільки на деяких шрифтах (наприклад, на Arial, причому цифри друкуються нормально). Тому ми просто міняємо ці шрифти на інші, які нормально друкуються.