Здравствуйте!
Подскажите, где можно почитать, что такое скрипты, для чего используются и т.д.
Здравствуйте!
Подскажите, где можно почитать, что такое скрипты, для чего используются и т.д.
Внезапно столкнулся с проблемой, скрип упростил дальше некуда -
$A:=X
$B:=Y
$C:=$A$B
@Dialog.Message $C
так рабоает, а вот так уже не работает -
$B:=Y
$A:=X
$C:=$A$B
@Dialog.Message $C
Может у меня “глюк” какой, или так и должно быть ? Сам далеко не программист и возможно чего-то не понимаю …
Дик, не правда. Не може не працювати:$A=Y
$B=X
$C=$A$B
@Dialog.Message $C
Так працює, а якщо спочатку призначити $B а потім $A - непрацює …
$B=X
$A=Y
$C=$A$B
@Dialog.Message $C
скрипт видає результат $AХ
Значення змінних присвоюються саме в такому порядку, проблему вирішив перепризначивши змінну, але потратив багато часу щоб знайти помилку якої здавалося б немає бути … Чи я щось придумав ?
У Вас працює ?
Скоріше всього, це можна пояснити тим, що в скриптах невизначаються типи змінних. На замовчування - текст.
Якщо так - дивним, з цього погляду, виглядає вираз $C=$A$B без конкатенації.
Можна лише сказати, користуйтесь функціями @OpenLog і @CloseLog. Така вже мова скриптів. Наприклад:$B=X
$A=Y
$C=@Concat $A,$B
@Dialog.Message $C