Вопрос про скрипты

Здравствуйте!

Подскажите, где можно почитать, что такое скрипты, для чего используются и т.д.

Почитайте.

Внезапно столкнулся с проблемой, скрип упростил дальше некуда -

$A:=X $B:=Y $C:=$A$B @Dialog.Message $C
так рабоает, а вот так уже не работает -

$B:=Y $A:=X $C:=$A$B @Dialog.Message $C
Может у меня “глюк” какой, или так и должно быть ? Сам далеко не программист и возможно чего-то не понимаю …

Дик, не правда. Не може не працювати:$A=Y $B=X $C=$A$B @Dialog.Message $C

Так працює, а якщо спочатку призначити $B а потім $A - непрацює …

$B=X $A=Y $C=$A$B @Dialog.Message $C
скрипт видає результат $AХ
Значення змінних присвоюються саме в такому порядку, проблему вирішив перепризначивши змінну, але потратив багато часу щоб знайти помилку якої здавалося б немає бути … Чи я щось придумав ? :slight_smile: У Вас працює ?

Скоріше всього, це можна пояснити тим, що в скриптах невизначаються типи змінних. На замовчування - текст.
Якщо так - дивним, з цього погляду, виглядає вираз $C=$A$B без конкатенації.
Можна лише сказати, користуйтесь функціями @OpenLog і @CloseLog. Така вже мова скриптів. Наприклад:$B=X $A=Y $C=@Concat $A,$B @Dialog.Message $C