При створенні обмінного файлу XML виникає наступна помилка (рисунок додається). Вже по різному створював і з конвертуванням IN4 і в XML Normal і Digitals оновлений збір ділянки робив заново кілька разів і всеодно видає помилку. Можливо хтось стикався з подібним і як вийти з даної ситуації. Дякую.
Прикрепи обменник.
А як в ЛС відправити файл?
Все ок, дякую, питання вирішив. Через Карта-Проверка-Геометрия обьектов.