Знову про шаблони...

Дякую!
Якщо можна то задам ще супутні запитання!

Як через автонумерацію пронумерувати ці тоочки щоб не стерло нулі попереду?

При виконанні сервіс документи на плані дмт всерівно не відображається 0001,0002 а просто пусте місце
Це можливо якось виправити?

Доброго дня. Потрібна допомога, в когось є такий шаблон. ДЗК реєстратори пишуть зауваження, що на кадастровому плані необхідно показувати відомість про встановлення межових знаків відповідно зразку як прикріплено до повідомлення. Як можна таку табличку зробити автоматично, бо 4-6 точок не важко і в ручну зробити а більше то трохи не зручно.

На показаному малюнку в табличці написано: вид м.з. (опис) встановленого зразку - на сьогоднішній день вже немає “Встановленого зразку”.
Пункт 2 статті 106 Земельного кодексу України: Межовими знаками можуть бути природні чи штучні споруди і рубежі (річки, струмки, канали, лісосмуги, рослинні смуги, дерева, стежки, рівчаки, стіни, паркани, огорожа, шляхові споруди, бетонні або металеві стовпи, плити, моноліти, камені, інші споруди і рубежі), що збігаються із межею земельної ділянки або спеціально встановлюються на ній. Межові знаки на водних об’єктах не встановлюються.

Земельний кодекс України має вищу силу над Інструкцією про встановлення (відновлення) меж… яка затверджена Наказом N 376 від 18.05.2010 р.
Немає встановленого стандартного виду “Відомостей про межові знаки”.
ДКР не мають функцій вказувать згідно якого зразка відображать" Відомості…".
Кожен розробник сам вирішує якого формату будуть ці “Відомості…”.
Альтернативний зразок є на digitals.at.ua/_ph/4/2/694514933.jpg
digitals.at.ua/photo/zjomka_za_d … roju_004/4

Можете скинути шаблон .dmt?

Кадастровий план можна скачати в коментарі №250 до модуля “Документація”.

Доброго дня.
Підкажіть будь-ласка, в чому може бути причина що ділянка вставляється в DMT-шаблон із зміненими координатами.
Не зберігаються правильні координати ділянки при її вставці у шаблон.
Дякую.

спробуйте змінити масштаб шаблону *.dmt

Не допомогло. Попробую на старіших версіях програми, можливо щось в оновленнях.
І якось не зрозуміло працює. Запускаю скрипт із 4-а шаблонами і тільки в одному з них усе добре працює.

Може діло в OBJECTSCALE

Скоріше за все так. На шаблоні якщо присутній цей елемент “1:OBJECTSCALE” то ділянка зміститься від фактичних координат

Може краще =MAPSCALE, як у Викопіювання A3 (layout)

Так і є. Проблема в OBJECTSCALE.
Якщо цей елемент прибрати тобі ділянка в шаблон вставляється в координатах