Імпорт даних про привязку

Потрібно імпортувати дані про прив’язку растру з *.tab файлу (непогано було б додати підтримку файлів прив’язки *.map (ozi explorer), *.tifw). Файл лежить в каталозі з растром, при відкритті прив’язка растру зчитується, проте ні записати її в заголовок tiff-файлу, ні в models.ini неможливо. Хоча це корисно для подальшої роботи з растром (трансформування СК та ін.) Вважаю, що можливість такого імпорту була б корисна багатьом користувачам.

підтримую такий функціонал, такі можливості будуть корисні!

Такая возможность уже есть :smiley: Растр/Ориентирование/Архив.

там є можливість експорту, а не імпорту…

Якщо у вас є файли привязки TAB або World-файли (tifw, bpw …), то ви можете відкрити такі растри командою Вставка/Растрове зображення… І не потрібно нічого імпортувати.

Здесь полностью поддерживаю. Очень хотелось бы иметь такую возможность, чтобы не мучатся не с сами файлами привязки, не с “ручным” пересчетом в разные системы координат.

я знаю як відкривати такі растри. Питання в імпорті даних про прив’язку в заголовок tiff-файлу або в models.ini для подальшого опрацювання.

поддерживаю на все 110% :exclamation: :exclamation: :exclamation:

Сама мучаюсь… есть город в местной системе координат и привязкой в TAB. Нужно перепривязать их с помощью Растр-Ориентирование и сделать из них GeoTiff. :unamused:

Можна попробувати такий варіант:
vinmap.net/forum/viewtop … D1%83#6435

Тоді дані про привязку будуть записані в Models.ini.
А щодо GeoTiff, то я думаю що його треба перепривязати по новому (по опорних точках), якщо як вихідний растр у вас був файл не-Tiff формату. Тому що:

viewtopic.php?f=1&t=702&start=0

Нашла решение данной проблемы - и спешу поделиться со всеми Вами.

Программа GTT - наши братья поляки свояли.
опробовала - всё работает на ура -
из TAB файлов в Геотиф
из мировой привязки в Геотиф
и в обоих направлениях
и ещё и в пакетном режиме :wink:
Всем удачи.

хтось з розробників все-таки відпишеться? така можливість буде додана? чи, можливо, вже є способи як це виконати в Digitals?

а чем Вам не понравилась GTT?

на жаль, в заголовок мого растру (навіть після конвертування в tif DIPEDIT’ом) GTT не може записати дані про прив’язку з tfw. Окрім цього, все-таки добре було б виконувати весь комплекс робіт в одній програмі.
p.s. Потрібно для того, шоб трансформувати растр в іншу СК. У випадку, коли прив’язка у вигляді tfw-файлу - растр вставити як блок тріангуляції неможливо. Відповідно і трансформувати його також неможливо.