Нова структура обмінного файлу

А чи обв’язково показувати вусики суміжників в обмінному файлі… при відображенні їх так як показано в обмінному МОФ видає помилку, що така лінія вже існує…

romchik, обов’язково вказуйте “вусики”.

Ну а як бути з тим, що МОФ видаэ помилку…“Лінія з таким імям уже існує!!!”

Вишліть приклад такого файлу на help@vingeo.com

Можливо, Ви випадково продублювали лінію або точку?

Це баг МОФа, він мабуть не сприймає об’єкти в яких одна й та сама лінія зустрічається двічі (“вусики” єдиного суміжника). В самому файлі дублювання ліній немає.

На help@vingeo.com відіслав лист поданий нижче, но крім запитання версії Digitals відповіді не отримав. ДУЖЕ ПОТРІБНА ДОПОМОГА! наперед дякую

Доброго дня! Звертаюся із запитанням щодо створення обмінних файлів xml. Створюю обмінні файли xml таким чином: 1 Конвертую за допомогою IN4Converter (Менеджер обміних файлів МОФ v 1.16) in4 в xml - 2. Закидую в Digitals і доповнюю деякі пункти (там зручніше) 3 Доробляю обмінник в МОФ. Проте створені таким чином файли почали повертати з ДЗК так як вони не відповідають структурі. І дійсно, переглянувши файл (за допомогою блокнота notepad++) просто сконвертований в МОФ і збережений в Digitals є відмінності. Файл створений в МОФ закінчується блоком Суміжники, а файл Перезбережений в Digitals блок кадастровий квартал, разом із іменами голови сіл. ради і начальника держкомзему кидає в кінці (тут і помилка структури). Використовуючи блокнот і перемістивши цей блок в потрібне місце можна позбутися цього структурного недоліку, но як бути в такому випадку коли за допомогою Digitals таким чином створено велику кількість файлів? З чим повязане взагалі така робота Digitals? Можливо є якась настройка що дозволяє виключити при перезбереженні файлу вищеописану помилку. Буду дуже вдячний за відповідь.

Версія Digitals 13.09.2011

Та ж сама проблема!!!

Отримав відповідь: все ok
“Якщо для Вас порядок дочірніх тегів тегу CadastralQuarterInfo (Кадастровий квартал) важливий, то цей порядок можна змінити, для цього потрібно поміняти порядок параметрів, доступних шару XML_Кадастровий. Відкрийте файл Digitals\Templates\XMLNormal.dmf та у менеджері параметрів за допомогою кнопки “Перетаскивание” змініть послідовність параметрів ID70004XX (Приклад:http://dl.dropbox.com/u/13187272/Pictures/CadQuarter.jpg). Збережіть файл Digitals\Templates\XMLNormal.dmf.”

Доброго дня!
Зазначена Вами “структурна помилка” насправді не є помилкою. Послідовність дочірніх тегів тегу CadastralQuarterInfo (Кадастровий квартал) є довільною, це обумовлено схемою обмінного файлу. Жодна програма, у тому числі МОФ не видає таких “структурних помилок”. Уважніше перечитайте протокол перевірки обмінного файлу, там мають бути вказані конкретні помилки. Якщо помилки в протоколі незрозумілі (таке теж буває), то вишліть нам обмінний файл та відсканованний протокол перевірки. “Незрозумілі” помилки в протоколі можуть вказувати на один тег, а помилка насправді в іншому(часто попередньому).

P.S. Якщо для Вас порядок дочірніх тегів тегу CadastralQuarterInfo (Кадастровий квартал) важливий, то цей порядок можна змінити, для цього потрібно поміняти порядок параметрів, доступних шару XML_Кадастровий. Відкрийте файл Digitals\Templates\XMLNormal.dmf та у менеджері параметрів за допомогою кнопки “Перетаскивание” змініть послідовність параметрів ID70004XX
Приклад:.
Збережіть файл Digitals\Templates\XMLNormal.dmf.

Мы тоже столкнулись с подобными замечаниями. Кроме того, было замечание о том, что контур квартала записывать не нужно.
Ниже адаптированый XMLNormal.dmf:

  • Убрана запись контура квартала
  • Порядок записи атрибутов квартала соответствует Методическим рекомендациям
    XMLNormal.dmf (20.4 KB)

К разработчикам.

Хотелось бы понять (и, возможно, внести коррективы) стратегию записи пустых полей обменного файла xml из Дигитала. Проблема в том, что при последующем открытии МОФ’ом имеет место множество ошибок с требованием добавить отсутствующие поля, пусть даже они будут пустыми.

Например: неполные данные в адресах юр- и физлиц (нет данных кроме страны Украина), паспорт (указан только тип паспорта и мнимая дача выдачи 01.01.1800 по харьковской традиции), пустой кадастровый номер угодия и т.п.)

Поскольку МОФ (надеюсь) руководствуется схемой данных, делаю вывод, что дигитал пишет по какой-то иной логике. Разумно было бы также писать в соответствии со схемой или, скажем, принять такое эмпирическое рекурсивное правило: при наличии хотя бы одного не пустого элемента - пишем все соседние.

В текущей версии Ged.exe для пустых значений теги не создаются.
В МОФ создаются пустые теги для обязательных параметров, во многих случаях порождая другие ошибки. Проблемными оказываются теги с типом значений дата и “строки из списка” (см. xsd:enumeration в схеме), например.
Избавить от разночтений в вопросах формата XML призвана была рабочая группа, но надежд на разрешение проблемных вопросов с каждым днем все меньше и меньше. Ждать больше не будем, поменяем алгоритм сохранения: будут записываться пустые строковые теги и дата по умолчанию(константу какую-то добавим, потому как традиции разные). Проблема останется только со списками, вместо ошибок "отсутствует тег … " будут ошибки “значение тега не соответствует типу данных”.

Хорошей проверкой “записываемости” тегов была бы следующая:

  • открываем xml в дигитале
  • пересохраняем через Сохранить в XML
  • на выходе получаем идентичный открытому (пусть не посимвольно, но по сути - все теги исходного файла, в том числе пустые, на месте).

Подскажите пожалуйста как мне сделать чтоб из блока описания всех собственников и пользователей копировать данные про физическое лицо () в блок про государственный акт. данные получаются одинаковые и 2 раза одно и тоже забивать как-то не хочется, т.к. делать нужно ну очень много обменников.

Denidz, найпростіший спосіб - через блокнот, так званий метод “copy-paste” :slight_smile:

Не смешно :exclamation:

А я і не шуткую.
Відкриваєте обмінник через “Блокнот”, знаходите блок Proprietors, копіюєте звідти все між , при чому, копіюєте рядки повністю, зпочатку до кінця, а не тільки сам текст. Потім вставляєте все з буферу обміну у відповідне місце у блоці StateAct.
Для того щоб легше було знайти відповідне місце у потрібному блоці, при заповненні цьго блоку у Діджиталсі введіть хоча б прізвище власника.

у нас же на дворе не 19 век уважаемый.
на данный момент все все так и делается, но хочется же по человечески чтоб было!

Здравствовать уважаемые!
Поддержу Denidz.
Особенно еще при аренде дублировать Собственника(Proprietor) и Лицо передающее в пользование(Grantor), а также Лицо получающее право (Grantee) и Арендатор (Lease).
Контр-Культура массового копи-паста убивает.
Благодарю за внимание.
Всего хорошего.